Semináře o vnitřním uzdravení

Naše semináře o vnitřním uzdravení

Členové vedoucího týmu jsou připraveni na požádání jednotlivých sborů nebo křesťanských komunit uspořádat seminář o vnitřním uzdravení. Kontaktujte nás. 

Hranice ve vztazích

Máme za sebou seminář v Přerově s názvem Hranice ve vztazích . Byl výborný. A co nám o něm někteří řekli: 

"Člověk chce mít dobrý vztah s lidmi, Pánem Bohem, i k sobě. V životě někdy nastanou situace, kdy to až tak jednoduché není, zejména ve vztazích. Díky přednášce od Marty jsem si nějaké věci ujasnila, nějaké uvědomila. Důležité je si nastavit hranice a tím v konečném důsledku chránit své srdce."


"Když jsem sloužila, vnímala jsem, jak se chce Ježíš dotknout srdcí druhých lidí a chce uzdravovat, obdarovávat a snímat břemena. Ke každému člověku přistupuje právě podle jeho možností. Nikdy nedělá žádné násilí, ale vždycky vede k dokonalému pokoji, miluje a přijímá.


"Silné pro mne bylo vidět na tvářích lidí, kteří poslouchali, jak se jich Pán dotýká, jak rozumějí, jak najednou zpozorní a soustředí se na to, co přijde. Krásné chvály nás provázely začátkem, během přednášky i na závěr. Byla jsem vděčná, že jsem mohla sloužit, ale ty povzbuzující verše z Bible mne samou posilnily a utvrdily v naději. Milující Bůh je věrný!!!"

 

Mohu říkat ne? Musím!

 

Milé ženy, rádi bychom vás pozvali na online workshop, který pořádá pastorační poradkyně a členka našeho modlitebně-pastoračního týmu spolku Immanuel Iva Kubitová. 

Termín: 23. 4. 2024 18,00 h

Workshop na téma jak jít za svým povoláním (to pro co jsme byly utvořeny) a ne kam nás volají druzí. Říct „ne“ je vždy volba. Volba mezi tím, co je důležité pro mě, co je důležité pro Boha a co je důležité pro ostatní. Bohužel tuto volbu často neděláme vědomě a zacíleně. Budeme si klást otázky: Co jsou ty skutky, které nám Bůh připravil? Co pro nás do hloubky znamená míjet se s tím, co dělat máme? Chceme se skutečně líbit Bohu nebo lidem?

PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE:  http://caszastaveni.cz/