Tony Kalma

Tony Kalma má se svým manželem Nanne tři dospělé děti (dva syny a dceru), dvě vnoučata. Žijí v Holandsku. Studovala sociální práci a kontextuální terapii a působí jako poradce více než 40 let. Při svém vyučování témat z pastorační péče využívá kombinaci psychologie, teologie a uzdravující modlitby. Podílela se na službě  Pastoral Care Ministries (Služby pastorační péče) Leanne Payne v USA a spolupracovala s  vedoucími  při konferencích o vnitřním uzdravení v Holandsku. Českou republiku navštěvovala již od roku 1970. Od roku 1983 sloužila pastorační péčí, nejprve tajně, ve sborech Církve Bratrské, vyučovala mládež a sloužila v různých církvích. Po revoluci přednášela studentům Evangelikálního teologického semináře a dalším zájemcům. Ve spolupráci s Immanuelem přednášela na konferencích o vnitřním uzdravení v Praze, Mostě, Litvínově, Ostravě, Havlíčkově Brodě, Brně a v Táboře.