Mgr. Kateřina Poláková

Vystudovala Evangelikální teologický seminář - obor pastorace. Dále pak magisterský obor Pastorační a sociální asistent na Teologické fakultě v Českých Budějovicích. Pracovala v oblasti speciální pedagogiky jako zástupce ředitele ve  Stacionáři pro děti s kombinovaným postižením pod Církví Bratrskou Praha 3. Prošla si seminářem o Vině a Odpuštění, pod vedením Daniela Greena, Wheaton College.

Absolvovala semináře Tony Kalma,Lin Button, Mario Bergner. Ve spolupráci s pastorační poradkyní Tony Kalma slouží více jak 10let. Pastorační poradkyně a koučka. Vdaná. Má 3 děti, které již 6.rokem vzdělavá v rámci individualního vzdělavání. Učila projektově ve Škole Celým Srdcem.  Je součástí společenství Církve Bratrské na Praze 13.